Pokrývači Hradec Králové

Martin Kalina
Cenovou kalkulaci vytvořím zdarma
Klempířské práce
Klempířské práce

Šikovný klempíř vám pomůže, pokud potřebujete pomoc při odvodnění střech či ochranu střechy proti UV záření. Nabízíme veškeré klempířské práce.

Klempířské práce ceník
Pokrývačské práce
Pokrývačské práce

Pokrývačské práce jsou všeobecně práce spojené s krytím střech a fasád budov. Pokud tedy potřebujete tento typ instalace či opravy, neváhejte se na nás obrátit.

Pokrývačské práce ceník
tesařské práce
Tesařské práce

Nabízíme kompletní tesařské práce pod vedením odborníků. V případě, že poptáváte jakékoliv tesařské práce, můžete se na nás obrátit.

Tesařské práce ceník
Izolace střech
Izolace střech

Pro izolace střech existuje mnoho druhů materiálů a my vám pomůžeme vybrat ten nejlepší. Zaručujeme kvalitně odvedenou práci, která vám vydrží roky.

Izolace střech ceník

Pokrývači Hradec Králové - Martin Kalina

Vítejte na stránce Pokrývači Hradec Králové. Pokud hledáte firmu na pokrývačské práce v této lokalitě, jste na správném místě. Nabízíme kompletní pokrývačské služby v Královéhradeckém kraji a dalších krajích v Čechách. Zavolejte nám, napište na email či poptávkový formulář. Ozveme se a domluvíme se na detailech. Více informací najdete také na stránce pokrývačské práce ceník.

Pokrývači Hradec Králové – služby

Pokrývačské práce nabízíme na různých typech budov od rodinných domů až po komerční a průmyslové objekty. Pro kompletní služby nabízíme také klempířské práce, které zajistí kvalitní střešní konstrukci. Samozřejmostí jsou i izolace střech, které také provádíme.

Pokrývači Hradec Králové – jsme tu pro vás, když potřebujete:

Pokládku a opravu taškových střešních krytin

Specializujeme se na instalaci a opravy tašek, správné ukotvení tašek, pokládky šablon, vytváření spádů a zajištění vodotěsnosti.

Montáž a údržbu plechových střešních krytin

Pracujeme s plechovými střešními krytinami, jako je plechový trapézový plech nebo plechové panely. Provádíme instalaci plechů, utěsnění spojů, montáž hřebíků a další související práce.

Pokrývačské služby na ploché střechy

V Hradci Králové se často zabýváme plochými střechami, které se používají zejména u komerčních a průmyslových budov. Instalace a opravy asfaltových pásů, membrán, hydroizolací a dalších materiálů, které zajišťují vodotěsnost ploché střechy.

Montáž a opravu šindelových krytin

Šindelové krytiny jsou oblíbenou volbou pro rodinné domy a venkovské objekty. Provádíme instalaci a opravy šindelových krytin, které mohou být vyrobeny z asfaltových, dřevěných nebo kompozitních materiálů.

Úpravy a opravy střešních konstrukcí

Opravy a úpravy samotných střešních konstrukcí, včetně výměny poškozených trámů, latí a jiných nosných prvků. Nabízíme také tesařské práce.

Pokrývači Hradec Králové – shrnutí

Toto je ukázka pokrývačských prací. Napište nám, jakou službu potřebujete pro svůj objekt vy. Ke klientům přistupujeme individuálně, vyslyšíme jejich přání a potřeby. Respektujeme váš rozpočet. Napište nám email nebo volejte a domluvíme se na detailech. Těšíme se na spolupráci.

pokrývači Hradec Králové pokrývači Hradec Králové 1 pokrývač Hradec Králové pokrývačské práce Hradec Králové pokrývači Hradec Králové 4 pokrývači Hradec Králové 5
Kontakt

Martin Kalina
Bojiště 664
Sadská , 289 12

📱 737 164 647
kalina@klempir-pokryvac-tesar.cz


Nejčastěji mě lidé hledají jako:

Klempíři Praha Klempíři Hradec Králové Pokrývači Hradec Králové Klempíři Kladno Pokrývači Kladno klempíř české budějovice klempíři plzeň pokrývači plzeň

Poptávka on-line